Circular Orange

Pomeranče pocházejí z produkce bratrů Salvatore a Guido Virzi – každý má šest hektarů v bioprodukci přímo pod Etnou. Slupky, které zbyly z výroby čerstvého džusu
prošli tříměsíční macerací v jemném lihu, který se poté dvanáct hodin destiloval. Ideální produkt pro ty, kteří nemusejí sladké pomerančové destiláty a preferují něco suššího.

Ingredience: pomeranče, med, badyán, kampotský pepř.

Značka: Landcraft
790 Kč
Kategorie: Landcraft
Alkohol: 39,1%

Popis produktu není dostupný

Řemeslný lihovar založený na znalosti přírodního bohatství dané oblasti. Destiláty, likéry a vermuty se zde vyrábějí od píky. Znalost bylin, ovoce a koření je pro kluky a holky zásadní a díky tomu jsou jejich výrobky tak unikátní. Landcraftu je velmi blízké zemědělství, včelaření a zahradničení. Pálenky vznikají ze starých odrůd jablonní, ořešáků a višní. Jako bázi pro vermuty si vybírají naturální vína od spřátelených vinařů nebo ty vlastní produkce či cider z Utopie, pro destiláty se využívají suroviny z vlastní zahrady nebo z toho, co příroda kolem dává – pelyněk, yzop, meduňka a desítky dalších. Dále se také drží principů cirkulární ekonomiky. Často se tak pro jejich destiláty používají stáčky právě z ciderií, kaly z výroby kyselých piv nebo citrusové slupky.

Zpět do obchodu